XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.09.2024

1. Składam serdeczne podziękowanie całej wspólnocie parafialnej za obecność i modlitwę w zeszłą niedzielę na wprowadzeniu mnie w urząd Proboszcza. Dziękuję za życzenia, kwiaty i otwartość serc.

2. Już dzisiaj pragnę serdecznie wszystkich zaprosić na Msze Świętą Odpustową w dniu 18 września na godz. 18.00, której przewodniczyć będzie ks. Prałat Jan Andrzejczak, Proboszcz parafii Matki Boskiej Królowej Męczenników w Bydgoszczy.

3. 13 września po mszy wieczornej zapraszam na nabożeństwo fatimskie.

4. Młodzież klas 8 i I ponadpodstawowych przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszam na spotkanie w najbliższy piątek 13 września po Mszy wieczornej.

5. Spotkanie dla rodziców dzieci, które mają przystąpić w tym roku do I Komunii Świętej odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00.

6. W zakrystii można zapisywać się na tzw. „Pielgrzymkę do korzeni”, która odbędzie się do Pelplina dnia 28 września.

7. We wtorek 10 września zapraszam na spotkanie po mszy członków Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej.

8. Mamy wolne intencje mszalne. Można je zamawiać w zakrystii.