Pokuta i pojednanie

Sakrament uzdrowienia

(KKK 1422) „Ci zaś, którzy przystępują do sakramentu pokuty, otrzymują od miłosierdzia Bożego przebaczenie zniewagi wyrządzonej Bogu i równocześnie dostępują pojednania z Kościołem, któremu, grzesząc, zadali ranę, a który przyczynia się do ich nawrócenia miłością, przykładem i modlitwą”

Okazja do Spowiedzi świętej pół godziny przed każdą Mszą św.

Prosimy, aby ze Spowiedzi św. w niedziele i święta korzystały osoby dorosłe, a dzieci przystępowały do tego Sakramentu w dni powszednie i z okazji Pierwszego Piątku Miesiąca.

Spowiedź św. przed Pierwszym Piątkiem:

– w wtorek od godz. 17.00 – szkoła podstawowa

– w piątek od godz. 17.00 – młodzież i dorośli