Podziękowanie za udział Mszy Św. Odpustowej

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy przybyli na Msze Świętą Odpustową, której przewodniczył ks. Prałat Jan Andrzejczak, Proboszcz parafii Matki Boskiej Królowej Męczenników w Bydgoszczy, aby przez wstawiennictwo naszego Patrona św. Stanisława Kostki wypraszać u Boga dla siebie i bliskich potrzebne łaski. Dziękuję szczególnie ks. Bartłomiejowi Brzezińskiemu z Szubina, który wraz z młodzieżą z wspólnoty z Klub Filmów Chrześcijańskich z Szubina już 5 raz pielgrzymowali do nas do Turu. Dziękuje szczególnie za zaangażowanie w Liturgię Słowa. Z serca wdzięczny jestem wszystkim, którzy przyczynili się go uświetnienia naszej Uroczystości a więc Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za posprzątanie kościoła, plebani i wykonanie dekoracji świątyni, dziękuję Panu organiście i panu katechecie za oprawę muzyczną, panu kościelnemu. Dziękuje za kwiaty do kościoła. Dziękuję młodzieży do bierzmowania za zaangażowanie w liturgię.