Dziakonia Domu Bożego

Nie trudno jest dostrzec, że na każdej mszy w kościele jest bardzo schludnie i czysto. Porządek ten zawdzięczamy parafiankom, które raz w tygodniu sprzątają naszą świątynię i tworzą tzw. Diakonię Domu Bożego. W skład Diakoni Domu Bożego wchodzą cztery grupy pań.

Kto tylko znajdzie chęci i czas na pomoc w sprzątaniu, jest bardzo mile widziany w każdy piątek o godz. …..

Zadbajmy również o wystrój naszej świątyni. W miarę możliwości upiększajmy ją świeżymi kwiatami w uzgodnieniu z paniami z diakoni lub ks. Proboszczem.