Nawiedzenie Figury św. Michała Archanioła

Parafia św. Stanisława Kostki
TUR

PIĄTEK 3 maja 2024

17.30 – Nabożeństwo oczekiwania.

18.00 – Powitanie (dzieci, dorośli, proboszcz) i Msza św. na rozpoczęcie nawiedzenia. Po Mszy św. modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała oraz uwolnienie z nałogów za przyczyną św. Michała Archanioła z modlitwą wstawienniczą przed Najświętszym Sakramentem.

20.00-21.00 – Czas osobistej modlitwy.

21.00 – Apel Jasnogórski z rozważaniem na zakończenie dnia.

SOBOTA 4 maja 2024

8.00 – Czas osobistej modlitwy.

9.30 – Koronka do św. Michała Archanioła i dziewięciu chórów anielskich.

10.00 – Msza św. dla chorych i starszych z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych oraz indywidualnym błogosławieństwem za przyczyną św. Michała Archanioła.

12.00 – Różaniec z aniołami.

15.30 Koronka do Miłosierdzia Bożego i modlitwy do św. Michała Archanioła.

16.00 Msza św. Pożegnania z Aktem Zawierzenia Parafii św. Michałowi Archaniołowi.

PO KAŻDEJ MSZY ŚW. MOŻLIWOŚĆ PRZYJĘCIA
SZKAPLERZA ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

Ofiary składane na tacę w czasie Mszy św. na rozpoczęcie i zakończenie nawiedzenia
są przeznaczone na rozwój kultu św. Michała Archanioła oraz na dzieła apostolskie Zgromadzenia Księży Michalitów (szkoły, oratoria, praca misyjna i wydawnicza,