Początek nowego roku szkolnego i katechetycznego. Msza Święta – czwartek 1 września, godz.18.00

W czwartek, 1 września, początek nowego roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszam dzieci i młodzież, rodziców, wychowawców i nauczycieli na Mszę Świętą o godz. 18.00. Będziemy prosili o Boże błogosławieństwo na trud pracy i nauki w nowym roku szkolnym. Poświęcenie tornistrów dla klasy I i specjalne błogosławieństwo na lata nauki szkolnej. Można będzie skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania przed mszą Świętą od godz. 17.00 , by rozpocząć nowy rok szkolny z czystym sercem.