XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.09.2024

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Już dzisiaj pragnę serdecznie wszystkich zaprosić na Msze Świętą Odpustową w dniu 18 września na godz. 18.00, której przewodniczyć będzie ks. Prałat Jan Andrzejczak, Proboszcz parafii Matki Boskiej Królowej Męczenników w Bydgoszczy.

2. Młodzież klasy 7 przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszam na spotkanie w najbliższy piątek 20 września po Mszy wieczornej.

3. W zakrystii można zapisywać się na tzw. „Pielgrzymkę do korzeni”, która odbędzie się do Pelplina dnia 28 września.

4. Z 11 na 12 października organizowana jest pielgrzymka Diecezji Bydgoskiej na Jasną Górę. Zapisy w zakrystii.

5. Mamy wolne intencje mszalne. Można je zamawiać w zakrystii po Mszy Świetej.

6. W minionym tygodniu Pan Bóg odwołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Władysława Krajewskiego. Dobry Jezu…